Slovakia

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Marketingový ředitel


Marketingový ředitel

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj všichni! Chci se rozvíjet v oblasti marketingu a uvažuji o absolvování kurzů na pozici ředitel marketingu. Jaké dobré kurzy online marketingu můžete v České republice doporučit? Jaké jsou vlastnosti tohoto kurzu, jak dlouho trvá a kolik stojí?

0

2

Ahoj! Absolvoval jsem kurzy CMO na vzdělávací platformě Laba a mohu je vřele doporučit! Kurz https://l-a-b-a.cz/lecture/312-marketingovy-reditel poskytuje veškeré informace, které potřebujete k tomu, abyste se stali kvalifikovaným marketingovým profesionálem. Dozvíte se o strategickém plánování, řízení značky, propagaci trhu a mnoha dalších aspektech marketingu. Kurzy poskytují příležitost pracovat se skutečnými případy a úkoly k posílení praktických dovedností. Délka kurzu je cca 3 měsíce, což dává dostatek času na zvládnutí látky. Cena kurzu se liší v závislosti na zvolené úrovni, ale věřím, že je to dobrá investice do vaší kariéry. Získal jsem mnoho užitečných informací, které již aplikuji v praxi a které mi pomáhají dosahovat úspěchu v mé práci.

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Marketingový ředitel