Slovakia

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR


Online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj všichni! Mám zájem o online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR. Rád bych se dozvěděl více o obsahu kurzů a jejich praktické hodnotě. Možná je tady někdo, kdo už podobné kurzy absolvoval a může se podělit o své zkušenosti?

0

2

Ahoj! Rád se podělím o své zkušenosti s absolvováním online kurzů na platformě SKVOT pro rozvoj kreativity v České republice. Kurzy SKVOT mi opravdu pomohly uvolnit mou kreativitu. Program byl velmi rozmanitý, zahrnoval moduly malby, fotografie, grafického designu a dalších kreativních oborů. Líbilo se mi, jak byl materiál strukturován a organizován, což mi umožnilo ponořit se hlouběji do každého tématu a postupně rozvíjet své dovednosti. Velkým plusem kurzů je přístup ke zkušeným lektorům, kteří byli vždy připraveni pomoci a poskytnout cenné rady. Ocenil jsem také flexibilní studijní plán, který mi umožnil prostudovat si materiály tak, jak mi to vyhovuje, aniž bych byl vázán na konkrétní časový rámec. Pokud chcete rozvíjet svou kreativitu a získat nové dovednosti v České republice, vřele doporučuji kurzy na platformě https://skvt.cz/course.

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Online kurzy pro rozvoj kreativity v ČR