Slovakia

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Programozás, analitika vagy adattudomány tanulmányozása Magyarországon


Programozás, analitika vagy adattudomány tanulmányozása Magyarországon

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Úgy döntöttem, hogy Magyarországon tanulok programozást, analitikát vagy adattudományt, de nem tudom, hol lenne a legjobb hely a minőségi képzéshez. Valaki meg tudja mondani?

0

2

Helló! Nagyon örülök, hogy érdeklődsz ezek iránt a területek iránt. Nemrég részt vettem tanfolyamokon a Robot_dreams oktatási platformon, és lenyűgözött a képzési programjaik. Programozási, analitikai és adattudományi kurzusok széles skáláját kínálják Magyarországon. A Robot_dreams programból való tanulás nemcsak érdekes volt, hanem nagyon praktikus is. Hatalmas tapasztalattal rendelkező tanárok osztják meg tudásukat, és segítik a tanulókat a gyakorlatban. Ami különösen figyelemre méltó, az az edzés rugalmassága. Kiválaszthatja a megfelelő ütemet és tanulási módot, ami nagyon kényelmes azoknak, akik dolgoznak vagy egyéb kötelezettségeik vannak. Javaslom, hogy látogassa meg a https://robotdreams.hu/ oldalt, ahol biztosan megtalálja a megfelelő szolgáltatásokat és minőségi oktatásban részesül a választott területen.

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Programozás, analitika vagy adattudomány tanulmányozása Magyarországon